Спорт

За ова пронајдете време: Сите голови (371) на Меси на едно место! (Видео)

3, 2, 1…почнете со гледање на магијата која сеуште трае ширум европските фудбалски терени

Имате единствена можност да ги погледнете сите голови кои Лионел Меси ги постигна во дресот на Барселона во едно видео. Потребно е само да одвоите време.

Потсетуваме, вонвременскиот фудбалер на каталонскиот клуб неодамна стана најдобар стрелец на Барселона во неговата долага и богата историја.

https://www.youtube.com/watch?v=RtC9HSglT3c

Напиши коментар