Bridal

Врвните трендови за венчаници за 2020/2021 година

Ние ги разгледавме пистите од Bridal Fashion Week за да ги пронајдеме трендовите што треба да ги знаете.

Еве што е актуелно сега.

Подгответе ја вашата листа со желби. Невестинската модна недела конечно пристигна и нема никаков недостаток на über-шик во трендовите на венчаници за 2020/2021 година.

Од смели ботанички дезени до романтични ракави и фустани за забави.

Значи, ако планирате свадба да се случи на крајот на следната година или само во вашите соништа, ова се трендовите за венчаници за 2020/2021 година што треба да ги знаете.

Погледнете во нашата галерија.

Напиши коментар