Категорија

ШоуБиз

Категорија

Ќерката на актерска двојка полека, но сигурно се стреми кон успех во светот на модата Дева Касел (16), ќерка на Моника Белучи (56) и Винсент Касел (54), се појави на насловната страница на француското издание на престижниот моден магазин Elle, а познатата италијанска актерка не криеше на Инстаграм колку е…