Like

Со авторска песна и феноменална изведба ја воодушеви целата публика!

Фантастината изведба на младата Луси на британското шоу Х Фактор, ја воодушеви целата публика.
Таа со своја авторска посна, која има неверојатно интелегентен, а воедно и смешен текст го воодушеви и жирито.
За нејзината песна редеа само пофални зборови.
Ретко кој добива толкава поддршка од публиката, а уште помалку овации на крајот ” We want more! “

Напиши коментар