Like

Крава со својот манекенски ôд ги воодушеви корисниците на социјалните мрежи

Грациозната крава од Хрватска, која шета како на модна писта, стана нова интернет сензација.

Видеото од оваа крава стана вирален хит за кратко време. Кога ќе го погледнете видеото, ќе разберете зошто.

Насмејте се со овој пост на Фејсбук.

🙂

Гацко vs Милано

Gepostet von Hercegovac – Херцеговац am Samstag, 6. Juni 2020

Напиши коментар