Prison brake

Ужас: Сопругот ја снимал додека имала секс со куче

Рубен Ченс Фокс и неговата жена Амбер Никол Фокс имаат 23 години, а обвинети се за заедничко бизарно секс злосторство!

Полицијата на градот Редфорд во САД ги терети дека снимиле порнографија со кучиња. Всушност жената имала секс со кучиња, додека сопругот ја снимал.

Amber Foks

“Се што можете да замислите да прават маж и жена, таа ги терала кучињата да го прават“, срамежливо раскажува полицаецот задолжен за овој случај.

Muž je snimao ženu kako ima seks sa psima!

Брачниот пар биле откриени во моментот кога порнографскиот материјал го поставиле на интернет. Уапсени се и се чека обвинението за содомија и дистрибуција на порнографски материјал.

 

Напиши коментар