← НАЗАД НА БОЗА
Каков е животот на татковците кои имаат ќерки!

Каков е животот на татковците кои имаат ќерки!

Еден маж се одлучил на многу интересен начин како да го обележи неделното утро и засекогаш да се сеќава на него. Тој секое утро или попладне снимал...

Prison brake | Нема коментари

Неодоливата игра на мало слонче!

Неодоливата игра на мало слонче!

Веќе на неколку пати објавуваме видеа од Слонови, кои се секое на свој начин убави и се прекрасни. Ова мало слонче е толку занесено во својата игра, што...

Prison brake | Нема коментари

Праслатко маче кое научило да лае!

Праслатко маче кое научило да лае!

Ова мало маче, ни помалку ни повеќе научило да лае. Истото не сме сигурни дали знае дека таа активност е наменета за кучињата, но секако во одбрана од...

Prison brake | Нема коментари

Неодоливо мало момче кои ќе ви покаже како се игра!

Неодоливо мало момче кои ќе ви покаже како се игра!

Ова прекрасно мало момче стана голема атракција после неговиот настап на натрепвар за талентите. Со сериозен стил и внесеност, одигра еден симпатичен...

Prison brake | Нема коментари

Слоновите се прекрасни!

Слоновите се прекрасни!

Деновиве видовме неколку видеа со слонови кои ни го разнежнија срцето. Иако за нив важи дека се големи злопамтила и инаети, ова мало слонче ќе ви...

Prison brake | Нема коментари

Најлудиот пат за автобус кој сте го виделе до сега!

Најлудиот пат за автобус кој сте го виделе до сега!

Не постојат пари кои би биле доволни за да ве мотивираат и да се качите на автобусот. Се работи за пат на Хималаите кој е широк метар ипол. Собира точно 1...

Prison brake | Нема коментари

Смена каква што секој келнер би посакал!

Смена каква што секој келнер би посакал!

Се работи за Челзи Руф која е просечен келнер. Карактеристично за нејзе е што сама ја одгледала сестра и уште од многу мала возраст, имала проблеми со...

Prison brake | Нема коментари

Знаела дека Ромео умира од неизлечива болест: Пред смртта ги исполнила сите негови желби

Знаела дека Ромео умира од неизлечива болест: Пред смртта ги исполнила сите негови желби

Ромео е деветгодишен боксер на кого му бил дијагностициран неизлечив рак на коските. Неговата сопственичка Riina Cooke од Канада била многу тажна и...

Prison brake | Нема коментари

Дневна доза расположение!

Дневна доза расположение!

  Ова видео е за љубителите на мачките. Дури и тие што имаат предрасуди треба да го погледнат, за да сфатат дека овие животинки се исто како и сите...

Prison brake | Нема коментари

Ова е најпаметното куче на планетава!

Ова е најпаметното куче на планетава!

Секогаш сме изненадени како животните препознаваат зборови и команди. Дури знаат и емоционално да не прочитаат, тогаш кога сме пресреќни или пак...

Prison brake | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk