← НАЗАД НА БОЗА

Ова 4-годишно момче ќе го освои вашето срце (Видео)

Едно 4-годишно момче веднаш стана миленик на публиката откако во шоуто “Белгија бара талент” ја изведе песната “Gangam Style”. Со својата изведба и неговиот неодолив шарм тој успеа да ги украде срцата на сите.

Погледнете го видеото:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk