Like

15 познати жени кои докажаа дека нова фризура може да ве претвори во друга личност

Некои познати личности никогаш не ја менуваат својата фризура во текот на целата кариера.

Тие едноставно не сакаат да експериментираат со својата коса.

Но, има и такви кои често ја менуваат фризурата или бојата на косата, а тоа може да има неочекувани резултати. 🙂

Погледнете како фризурата ги промени овие познати жени.

Nicole Scherzinger

Charlize Theron

Ariel Winter

Kerry Washington

Leighton Meester

Emilia Clarke

Kristen Stewart

Megan Thee Stallion

Hayden Panettiere

Lady Gaga

Dua Lipa

Lilly Allen

Elle Fanning

Barbie Ferreira

Ruth Negga

Напиши коментар