Like

Татко славеше роденден со бебињата, снимката стана вирален хит поради реакцијата на едно од нив

Овој човек нема една ќерка, туку дури 6.

Кога имал роденден, целото семејство се собрало околу масата, а мајката го снимила пеењето на роденденска песна пред да ги дувне свеќите.

Ова видео на крајот стана хит на интернет и собра над 15 милиони прегледи и тоа беше токму поради реакцијата на девојчето што стои веднаш до него.

Погледнете што се случи.

Напиши коментар