Категорија

Astro&Horoscope

Категорија

Успех за Овенот, Бикот се додворува на Близнаците, Ракот ужива со Шкорпија, добри аспекти за Лавот, Девицата ги освојува Рибите, Вагата заљубена во Јарец, Стрелецот добива пари, а Водолијата се враќа на работа. Ова е денешениот  дневен хороскоп за 22 септември 2020 година. ОВЕН Бизнис Имате доволно предизвикувачки ден. Деловните…