Категорија

Celebrity

Категорија

Кеша (24) најави дека нејзиниот нов албум генерално ќе биде во рок стил, а за почеток одлучила да сними дует со легендарниот Алис Купер. Дел од песната насловена „What Baby Wants“ веќе може да се најде и слушне на интернет, а инаку песната ќе се најде на новиот албум на…