Категорија

Мојата кујна

Категорија

СОСТОЈКИ 8 мл. оризови тестенини 1 лажица масло/растително масло4 мали млади лукчињаСол 1 1/2 лажица масло од сусам 1/2…

Едноставен мус што е брз и лесен за подготовка. Бидејќи авокадото и какаото се богати со здрави масти и…